top of page

NAŠE SLUŽBY

Hledáte řešení pro Váš web nebo e-shop? Máte již svou vizi? Skvělé, rádi Vám pomůžeme s její realizací. Nemáte? Nevadí, vymyslíme, a hned poté i zpracujeme webové řešení vhodné přesně pro Váš projekt.

Webdesign

 

Grafika

 

Potřebujete grafický prvek pro Váš web? Vytvoříme pro Vás nové logo, vizitky, letáky nebo například bannery pro Vaši online reklamu, či třeba návrh polepu Vašeho auta. Přesně dle Vašich potřeb pro Vás vytvoříme vhodné grafické řešení a případně zajistíme i následnou realizaci projektu (tisk, polepení, ... ).

 

Marketing

 

Potřebujete pomoc s propagací Vašeho produktu, či projektu? Vymyslíme a zrealizujeme pro Vás způsob jak se zviditelnit, nebo odlišit od konkurence.

Nevíte si rady s tvorbou obchodních podmínek, ceníků, , firemních identit, brand manuálů či jiných dokumentů. Vše pro Vás vytvoříme dle Vašich individuálních potřeb včetně grafického zpracování a pokud bude potřeba, tak i právního poradenství.

Máte produkt, či projekt a nevíte jak jej ve virtuálním světě prezentovat? Připravíme reklamní kampaň přesně pro Vaše potřeby. 

 

Facebook, Sklik, Google AdWords, hromadné e-maily a SMS, ... To vše umíme.

 

Internetová & SMS reklama

 

 

Tvorba dokumentu

 

Kotva 1
Kotva 2
Kotva 3
Kotva 4
Kotva 5
  • Cenovou kalkulaci provádíme samostatně pro každý projekt.

  • Neúčtujeme si za hodinu práce, ale držíme se ceny dohodnuté před začátkem projektu.

bottom of page