top of page

VIZE

Naším cílem není jednorázová spolupráce, ale zákazník, který se rád vrátí s dalším projektem. Necheme mít za každou cenu obrovské množství projektů, které pak nejsme schopni zvládat na 100 %. Chceme, aby se k nám zákazníci rádi vraceli a aby se spoluprací byli spokojeny obě strany. Naším cílem není kvantita projektů, ale jejich kvalita. To ale neznamená, že bychom projetky odmítali. Naší zásadou je férovost a jednání na rovinu. V případě, že bychom se Vašemu projektu v danou chvíli nemohli věnovat na plno, upozorníme Vás na to a pokusíme se najít řešení. V případě, že bude Váš projekt v časové tísni, pokusíme se dohodnout s ostatními klienty a případně reorganizovat a přesměrovat naše síly, pokud s tím budou všechny strany souhlasit.

 

Chceme, aby všechny naše projekty vypadali dobře a dobře také plnili svou funkci. Jsou naší vizitkou a my podle toho jednáme. Neděláme práci na půl a nesnažíme si ji zjednodušit na Váš úkor. Když jde o projekt, jsme puntíčkáři a nestydíme se za to.

UKÁZKA TVORBY

Kotva 1
vjobuv.com
akce Cinestar a VJ OBUV
lymfodrenáž ballancer
tenis
tenisová hala
sleva wild 35
paddleboarding
lyžování a snowboarding
sleva 25
vjobuv.com
zdravotnický dozor
LuckyFeet.shop

 

KONTAKTUJTE NÁS

Připraveni zanechat ve světě značku?
Kontaktujte nás!

 

KDE NÁS NAJDETE

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána! Kontaktujeme Vás v co nejkratší možné době.

První Mobil s. r. o.

 

č. p. 290

370 01 Litvínovice

Česká Republika

 

tel.: +420 607 138 378

e-mail: info@prvnimobil.eu

ID datové schránky: uayid4s

 

IČ: 030 07 804

DIČ: CZ03007804

Po předchozí dohodě se s námi můžete sejít v Českých Budějovicích, Praze nebo Plzni, kde se naši zástupci pravidelně pohybují.

bottom of page