top of page
lekce tenisu

TENIS

Nabízíme tenisové lekce pro začátečníky i pokročilé. Lekce jsou vedeny profesionálním přístupem a jsou zaměřeny i na všeobecnou sportovní přípravu. Nabízíme samostatné i skupinové tréninky. Pro děti do 15let navíc nabízíme získání členství v oddílu TJ Motor České Budějovice zdarma.

lekce vodních sportů

VODNÍ SPORTY

Nabízíme výuku vybraných vodních sportů, zejména paddleboardingu na námi zapůjčeném nebo vašem vlastním standup paddleboardu. Výuka probíhá na jihočeských řekách, rybnících a Lipenské přehradě, vždy po předchozí dohodě na místo konání a čas lekce. Lekce jsou vhodné pro děti i dospělé.

lekce zimních sportů

ZIMNÍ SPORTY

Nabízíme výuku lyžování a snowboardingu v individuálních nebo skupinových kurzech pro děti i dospělé, pokročilé či začátečníky. Kurzy se konají ve většině lyžařských středisek v jižních čechách a blízkých německých a rakouských střediscích vždy po předchozí dohodě s účastníky kurzu.

J-SPORT

provozuje: První Mobil s. r. o.

---------------------------

č. p. 290

370 01 Litvínovice

Česká republika

---------------------------

tel.: +420 607 138 378

e-mail: info@j-sport.cz

ID datové schránky: uayid4s

---------------------------

IČ: 030 07 804

DIČ: CZ03007804

Naše společnost se pohybuje i v oblasti sportu a s ním spojených služeb. Trenérské služby zajišťují kvalifikovaní profesionální trenéři, kteří se Vám budou vždy věnovat s maximálním nasazením a zajistí dosahování pokroků ve Vámi zvoleném sportu. Nabízíme také zapůjčení, prodej a údržbu některého sportovního vybavení.

Po předchozí dohodě se s námi můžete sejít v Českých Budějovicích, Praze nebo Plzni, kde se naši zástupci pravidelně pohybují a kde v případě dostatečného počtu zájemců rovněž poskytujeme všechny naše služby.

bottom of page