TENIS

Nabízíme tenisové lekce pro začátečníky i pokročilé. Lekce jsou vedeny profesionálním přístupem a jsou zaměřeny i na všeobecnou sportovní přípravu. Nabízíme samostatné i skupinové tréninky. Pro děti do 15let navíc nabízíme získání členství v oddílu TJ Motor České Budějovice zdarma. 

VODNÍ SPORTY

Nabízíme výuku vybraných vodních sportů, zejména paddleboardingu na námi zapůjčeném nebo vašem vlastním standup paddleboardu. Výuka probíhá na jihočeských řekách, rybnících a Lipenské přehradě, vždy po předchozí dohodě na místo konání a čas lekce. Lekce jsou vhodné pro děti i dospělé. 

ZIMNÍ SPORTY

Nabízíme výuku lyžování a snowboardingu v individuálních nebo skupinových kurzech pro děti i dospělé, pokročilé či začátečníky. Kurzy se konají ve většině lyžařských středisek v jižních čechách a blízkých německých a rakouských střediscích vždy po předchozí dohodě s účastníky kurzu. 

SPOJTE SE S NÁMI

těšíme se na spolupráci

J-SPORT

provozuje: První Mobil s. r. o.

---------------------------

č. p. 290

370 01 Litvínovice

Česká republika

---------------------------

tel.: +420 607 138 378

e-mail: info@j-sport.cz

ID datové schránky: uayid4s

---------------------------

IČ: 030 07 804

DIČ: CZ03007804

Naše společnost se pohybuje i v oblasti sportu a s ním spojených služeb. Trenérské služby zajišťují kvalifikovaní profesionální trenéři, kteří se Vám budou vždy věnovat s maximálním nasazením a zajistí dosahování pokroků ve Vámi zvoleném sportu. Nabízíme také zapůjčení, prodej a údržbu některého sportovního vybavení.

Po předchozí dohodě se s námi můžete sejít v Českých Budějovicích, Praze nebo Plzni, kde se naši zástupci pravidelně pohybují a kde v případě dostatečného počtu zájemců rovněž poskytujeme všechny naše služby.

První Mobil s. r. o.

č. p. 290,

370 01 Litvínovice

​Česká republika

IČ: 030 07 804

DIČ: CZ03007804

Prvni-Mobil-2104-RGB.png
  • Google+ Sociální Icon
  • Twitter Sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon

Organizace        |         Impressum        |        CZ   /   ENG