top of page

Naše společnost se pohybuje i v oblasti zdravotnictví a první pomoci. Umíme pro Vás zařídit zdravotní zajištění sportovních, kulturních nebo jiných společenských akcí. Připravíme pro Vás rovněž kurzy první pomoci nebo prezentace a zážitkové akce z oblasti první pomoci. Naši lektoři a zdravotníci jsou nejen odborníci s pedagogickou průpravou, ale i zkušení zdravotníci aktivně pracující u záchranné služby, v nemocnicích nebo například u vodní záchranné služby.

Zdravotnické zajištění

Nabízíme zajištení zdravotnického dozoru na sportovních, kulturních a společenských akcích. Dozor může být na Vaší akci zajištován po dobu nekolika hodin, v případě déle trvající akce nebo například sportovního soustředění i několika dní. Zdravotnické asistence poskytujeme po celém území ČR, případně i na území sousedních států.

Ke každé akci přistupujeme individuálne a dle počtu účastníku plánujeme přítomnost odpovídajícího zdravotnického personálu a vybavení. Z toho důvodu je individuální rovnež cenová kalkulace pro každou akci.

Při zabezpečování první pomoci jsou naši zdravotníci profesionálně vybaveni odpovídajícím zdravotnickým materiálem a pomůckami. V případě Vašeho požadavku můžeme zajistit též sanitní vozidlo nebo záchranný člun. Naši zdravotníci jsou též vždy oděni v reflexním oděvu s odpovídajícím označením, aby byli v případě potřeby snadno spatřeni. Případně, v závisloti na typu akce, mohou být i ve společenském či jiném odpovídajícím oděvu.

Kurzy první pomoci

Potřebujete zajisit výuku první pomoci ve Vaší společnosti, autoškole nebo ve vzdělávacím zařízení? Potom jsou zde práve pro Vás naše kurzy první pomoci.

 

Přesně podle Vašich požadavků a zaměření pro Vás připravíme kurz první pomoci, při kterém účastníci získají vědomosti o život zachraňujících výkonech a poskytování první pomoci při úrazech a jiných náhlých stavech, se kterými se mohou setkat kdykoliv a kdekoliv v životě. Dále pro Vás připravíme například specializované kurzy první pomoci pro účastníky autoškol a profesionální řidiče se zaměřením na poskytování první pomoci v silničním provozu, kde účastník kromě výše uvedeného získá znalosti o organizaci pomoci v případě dopravní nehody, zabezpečení bezpečnosti prostoru nehody i bezpečném poskytování první pomoci.

V případě, že Vám budeme připravovat například kurz do školy nebo firmy, je možné jej spojit i se zažitkovou formou nebo například prezentací poskytování profesionální první pomoci a záchranářské techniky.

Zdravotnické prezentace a teambuildingové akce

Předvedeme Vám, co vše Vás může v životě potkat a jak se v krizových situacích zachovat. Pomůžeme Vám zvýšit Vaši znalost v oblasti první pomoci a bezpečnosti práce zábavnou formou. Dozvíte s námi jak funguje ZZS a jiné složky IZS. Získáte větší sebejistotu a naučíme Vás, Vaše zaměstanance nebo přátele, jak fungovat v týmu i jak ze sebe dostat maximum.

 

Program pro teambuildingovou akci nebo prezentaci pro Vás připravíme na míru a vždy plně respektujeme Vaše přání. Umíme pro Vás připravit prezentaci nebo zážitek na zemi, ve vzduchu i na vodě, případně různé kombinace takových prezentací nebo zážitků.

 

Poradíme Vám s výběrem prezentace nebo aktivit s ohledem na schopnosti a možnosti účastníků. Prezentace nebo organizaci akcí organizuje a zajišťuje vždy zkušený tým nebo jednotliví zkušení záchranáři.

Nově také nabízíme:

Mikroskop

Testování na COVID-19

Poptávka zdravotnického zajištění, kurzu nebo zážitku

Děkujeme za Váš zájem o naše služby. Nabídku pro Vás zpracujeme a zašleme v co nejkratší době.

o nás

J-MED

provozuje: První Mobil s. r. o.

---------------------------

č. p. 290

370 01 Litvínovice

Česká republika

---------------------------

tel.: +420 607 138 378

e-mail: info@j-med.cz

ID datové schránky: uayid4s

---------------------------

IČ: 030 07 804

DIČ: CZ03007804

 

Po předchozí dohodě se s námi můžete sejít v Českých Budějovicích, Praze nebo Plzni, kde se naši zástupci pravidelně pohybují a kde rovněž poskytujeme všechny naše služby.

bottom of page